top of page

Capella'nın Hikayesi

Merhaba, 

  

İşin aslı reklam ve medya sektöründe hizmet veren bir firma sahibi iken, kendimi sürekli bebek ve çocuklara dair o rengarenk dünyayı keşfe dalmışken buluyordum.

 

Bir yetişkin olarak oyuncaklara böyle düşkünken yeni neslin çocukların sanal dünyanın müdavimi haline dönüşmelerini her ebeveyn gibi üzüntü ile karşılıyordum.

 

Çocuklar çocuk olmalıydı, bağ kurdukları, oynamaktan keyif alacakları oyuncakları olmalıydı; tasarım olarak şiddet ya da cinsiyete yönelik yanlış modelleme yapmayan, içeriği sağlıklı ve güvenilir oyuncalara…

 

Bu düşüncelerle kocaman bir ekibin parçası olarak Capella’yı kurduk, amacımız yavrularımızın ruhsal ve bedensel gelişimlerini destekleyecek organik, sevimli, sımsıcak oyuncaklar üretmekti.

Bu hayallerle çıktığımız yolda, birinci sınıf organik malzemeler kullanarak,  yüzde yüz pamuk iplerinden örülen ve antibakteriyel elyaf ve ham ahşaplarla desteklediğimiz el emeği göz nuru oyuncaklarımız dünyaya geldi.

Hem siz kıymetli anne ve babaların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği hem de çocuklarınızın gelişimlerine  değer katacak muhteşem oyun arkadaşlarına dönüştü.

 

Dünyaca ünlü ve tescilli ip markalarıyla çalışıyor, yüzlerce kadına istihdam ve iş birliği imkanı sunarak, harika bir ekiple en iyiyi üretmeye gayret ediyoruz.

 

Bizim için keyifli ve bir o kadar da sevgi dolu bu macerada sizlerle tanışmak, aynı duygularla Capella’ nın eğlenceli ve sağlıklı oyuncaklarıyla buluşmak muhteşem bir duygu.

 

Sevgi ile örülen tüm oyuncaklarımızın gelecek için umut olmasını diliyoruz…

Sevgilerimizle….

Capella Ailesi

bottom of page