top of page

İADE GARANTİSİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

BİLGİLENDİRME

Sipariş İptali

Siparişinizi kargoya verilmeden iptal etmek isterseniz  talebinizi aynı gün saat 16:00'e kadar +90 552 875 16 50 numaralı telefonumuzdan bize iletmeniz gerekmektedir.

Siparişiniz yola çıkmış olursa bu durum size bildirilecek ve iade işlemleri gerekli olacaktır.

İade Koşulları ve Süreci

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.

14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır.
 

Ürünlerde iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış, ürünün ilk hali gibi tekrar satıla bilirliği kaybolmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır, aksi takdirde iade işlemi gerçekleştirilemez.


Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.  Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' veya 'iade irsaliyesi' (veya 'irsaliyeli fatura') ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

İade faturası, ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

İade edilmek istenen ürün için www.capellatoys.com  internet sitesi üzerinden ilgili siparişe ait sayfadan İade talebi oluşturulması gerekir.

İade Adresi: Balkan Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi No:4 Nilüfer/Bursa
 

HASARLI ÜRÜN İADE/DEĞİŞİM

Ürünlerinizi kargo firmasından teslim alım esnasında mutlaka kontrol etmelisiniz. Bu esnada herhangi bir hasar tespiti yapmanız durumunda kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturarak bir nüshasını tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Hasar Tespit Tutanağı bulunmayan hasarlı ürünlerin değişim ve iadeleri kabul edilememektedir.

 

Müşteri Hizmetlerimiz Size Yardım için Bekliyor

Capella Toys Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz, her türlü önerileriniz ve sorularınız için Hafta içi her gün 08:30 – 18:00 arası +90 552 875 16 50 Capella Toys Müşteri Hizmetleri telefon numarasından veya info@capellatoys.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page